سمینار تخصصی سوپرپایپ در اصفهان

سمینار آشنایی با ” یافته‌های جدید علمی در ارتقای صنعت تاسیسات مکانیکی ساختمان ” از سلسله سمینارهای تخصصی سوپرپایپ در روز 12 خرداد ماه 1395 در هتل عباسی اصفهان برگزار شد.

در این سمینار نزدیک به 130 نفر از اعضای نظام مهندسی، مشاوران و دست‌اندرکاران پروژهای ساختمانی استان حضور یافتند و ضمن آشنایی با سیستم‌های نوین تاسیسات مکانیکی که توسط سوپرپایپ عرضه می‌شود، در جریان ویژگی‌ها و تفاوت‌های سیستم فاضلابی سوپردرین V به‌عنوان یک تحول نوآورانه در سیستم فاضلابی برای ساختمان‌های کوچک یا بلند مرتبه قرار گرفتند.

ایمنی سیستم فاضلابی و مقایسه‌ی واکنش لوله‌های مختلف در برابر آتش‌سوزی از مبحث‌های بسیار مهم مطرح شده در این سمینار بود. همچنین درباره‌ی حلقه‌ی ‌آتش سوپر درین که در افزایش مقاومت سیستم فاضلابی در برابر نفوذ دود و گازهای سمی در هنگام آتش‌سوزی و ایجاد فرصت برای تخلیه‌ی ساکنان بسیار موثر است و سوپر درین الکترو به عنوان تنها راه‌حل مناسب تعبیه‌ی سرویس بهداشتی در بازسازی ساختمان، برای شرکت‌کنندگان توضیح داده شد.

سیستم بست و ساپورت سوپرفیکس، یک راه حل ساده، سریع و منعطف سوپرپایپ برای نصب تاسیسات و دارنده‌ی عنوان محصول برتر جشنواره بین‌المللی تحقیق و توسعه ایران و سیزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان نیز در این سمینار مورد بحث و بررسی قرار گرفت.