شرکای تجاری

براي شركتي مانند سوپرپايپ انتخاب شركاي خارجي بسيار مهم است.
شركاي تجاري سوپرپايپ همگي در زمينه‌ي فعاليت خود شاخص هستند و هر يك از مطرح‌ترين‌ها در زمينه‌ي فعاليت خود به شمار مي‌روند. علاوه بر آن، ما در انتخاب اين شركاي تجاري به سطح دانش فني، نوآوري‌ها و كيفيت محصولاتشان توجه مي‌كنيم. «همكاري با شركت‌هاي برتر جهاني» براي اين است كه شما مطمئن باشيد كه محصولاتي كه ما عرضه مي‌كنيم، همه در بالاترين سطح تكنولوژي و كيفيت هستند.

شركت اوستندورف (Ostendorf Kunststoffe) يكی از بزرگترين و باسابقه‌ترين توليدكنندگان لوله‌های فاضلابی از جنس پلي پروپيلن در اروپا، و شريك تجاری سوپرپايپ در زمينه‌ی سيستم فاضلابی سوپردرين است.

اين شركت در سال ۱۹۷۳ توسط دو برادر – نوربرت و هاينريش اوستندورف – تاسيس شد و توليد لوله‌های پلی پروپيلن را در همان سال آغاز كرد. استندورف به زودي به يكی از شركت‌های مطرح در اين زمينه تبديل شد و كار خود را گسترش داد. از جمله، در سال ۲۰۰۴ قسمت توليد لوله‌های فاضلابی يوپونور را خريداری كرد.

هم‌اكنون اوستندورف با بيش از ۹۰۰ نفر پرسنل، سه كارخانه‌ی بزرگ برای توليد لوله‌های فاضلابی سوكتی در اختيار دارد و توليد آن به بيش از ۸۰ هزار تن لوله و اتصالات در سال رسيده است. حلقه‌های آب‌بندی لوله‌های فاضلابی هم در يكی از شركت‌های عضو گروه توليد می‌شود: شركت M.O.L كه خود يكی از بزرگترين توليدكنندگان حلقه‌های آب‌بندی در جهان است.
اوستندورف برای توليدات خود از مدرن‌ترين ماشين‌آلات استفاده می‌كند. برخی از تكنولوژی‌های اين شركت در زمينه‌ی توليد، ابداع اوستندورف، و منحصر به‌فرد است.

بيش از ۳۵ سال تجربه، نوآوری‌های ديگری را هم به ارمغان آورده است. اوستندورف مبتكر لوله‌های كم‌صدای ديواره ضخيم است. همچنين لوله‌های خاص KG 2000 با حلقه‌های آب‌بندی ويژه، كه برای لوله‌كشی فاضلابی دفنی تا قطر ۴۰۰ ميلی‌متر از جنس PP توليد می‌شود و جايگزين خوبی برای لوله‌های PVC است.

كارخانه‌ی اصلی اوستندورف در شهر Vechta در شمال آلمان نزديك Bremen مستقر است و لوله و اتصالات سوپردرين نيز در همين محل توليد می‌شود.

گروه بين‌المللي استودر اولين متخصص در سطح جهان در زمينه‌‌ی تكنولوژ‌ی‌های مرتبط با پديده‌‌ی تعادل فشار هوا در سيستم‌های فاضلابی، و شريك تجاری سوپرپايپ در اين حوزه مي‌باشد.

اين شركت در اوايل دهه‌‌ی 1970 ميلادی، با ابداع شير‌های ورودی هوا (AAV’s)، توسط استور اريكسون تاسيس شد و در حال حاضر نيز با بيش از 30 سال سابقه در ارائه راه‌حل‌ها و محصولات متفاوت و توسعه يافته در زمينه‌ی ايجاد تعادل فشار هوا در سيستم‌های فاضلابی (ونت)، معتبرترين توليد كننده‌ی متخصص در اين صنعت به شمار مي‌رود.

استودر در سطح بين‌الملل، مرجعی معتبر برای معرفي و مشاركت در تدوين استانداردهای توليد و نصب شيرهای ورودی هوا (AAV’s) محسوب می‌شود و با توليد سالانه ميليون‌ها عدد از اين شيرها كه در پروژه‌های شاخص دنيا مورد استفاده قرار می‌گيرند، همچنان به عنوان رهبر بازار جهانی در اين حوزه به فعاليت می‌پردازد.

محصولات شركت استودر توسط كارخانجات متعددی در آمريكا، اروپا و آسيا توليد شده و به وسيله‌ی شبكه‌ی گسترده‌ی پخش اين شركت كه توسط تيم‌های فروش و فنی دفاتر اصلی استودر در كشورهای مختلف اروپايی، آفريقايی، خاورميانه، آسيای جنوب شرقی و اقيانوسيه پشتيبانی می‌شوند، در سراسر جهان توزيع می‌گردد.

شركت روتنبرگر آلمان بزرگترین تولیدكننده‌ی ابزار تاسیسات در جهان است و سوپرپایپ اینترناشنال نمایندگی انحصاری این شركت را در ایران بر عهده دارد. محصولات روتنبرگر در لوله‌كشی، تهویه مطبوع، نصب سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی، و لوله‌كشی گاز كاربرد دارد.

بیش از ۵۰ دفتر در سراسر جهان، از دفتر مركزی این شركت در كلك‌هایم در نزدیكی فرانكفورت آلمان، هدایت می‌شوند و ۱۵۰۰ نفر پرسنل، كار طراحی، تولید، و فروش بیش از ۲۸ میلیون ابزار در سال را بر عهده دارند. این ابزار در ۱۴ كارخانه در اروپا و آمریكا تولید می‌شوند.

گروه روتنبرگر كه امروزه ۵۰ شركت را شامل می‌شود، در سال ۱۹۴۹به عنوان یك شركت تجاری – عمدتا در زمینه‌ی جوش – آغاز به كار كرد و ابزار آن ابتدا توسط پیمانكاران فرعی تولید می‌شد. با توسعه كار این شركت در سال ۱۹۶۹ نخستین شعبه‌ی خارجی آن در فرانسه تاسیس شد و در سال ۱۹۷۰ با افتتاح نخستین كارخانه‌، روتنبرگر تولید مستقل محصولات خود را آغاز كرد.

روتنبرگر شركتی با نوآوری‌های بسیار است كه بیش از ۱۵۰ اختراع را در كارنامه‌ی خود ثبت كرده است و ۵۰۰۰ نوع ابزار مختلف را عرضه می‌كند. این ابزار در ۱۰ رده طبقه‌بندی می‌شوند و از ابزار دستی، ابزار برای لوله‌كشی مسی، دستگاه پرس برای لوله‌های پنج‌لایه، تا كرگیرها، دوربین‌های بازدید و سایر ابزار پیشرفته را شامل می‌شوند.